O mnie

Odsłony: 3687

Krzysztof Hanzel

Tak, to ja. 

Miło że tutaj zajrzałeś, a z pewnością chcesz się dowiedzieć czegoś o mnie.

Wykształcenie

Ukończyłem studia na kierunku informatyka na Politechnice Śląskiej w Gliwicach uzyskując tytuł magistra inżyniera z oceną bardzo dobrą, a obecnie kontynuuję naukę na studiach doktoranckich. Wcześniej ukończyłem technikum informatyczne im. Władysława Szybińskiego w Cieszynie zdobywając tytuł Technika Informatyka.

Moje cechy

Zawsze pomocny i życzliwy, z wielkimi ambicjami na przyszłość. Pewny siebie i wytrwale dążący do założonych celów. Otwarty na nowe kontakty i znajomości, chętnie podejmujący wyzwania i realizujący rzeczy pozornie niemożliwe. 

Zawodowo

Najogólniej rzecz biorąc realizuję się we wszystkim czego dotyka tematyka lokalizacji obiektów z wykorzystaniem technologii UWB, a zarazem rozwijam swoje własne pasje związane z kreowaniem stron www, zapewnianiem szaty graficznej czy optymalizacją SEO. Swojego czasu współpracowałem również przy projekcie Joomla! do którego nadal posiadam wielki sentyment.

W czasie wolnym 

Pasjonuje mnie praca z młodzieżą oraz wszystko co dotyka kontaktów społecznych. Wywodzi się to z sympatyzowania z Ruchem Światło-Życie. Oprócz tego swój wolny czas poświęcam na pogłębianie wiedzy z dziedziny muzyki, teatru a także filmu. Moje zainteresowania ocierają się również o scenę polityczną. Nie można w tym miejscu zapomnieć także o najważniejszym, czyli o nowych technologiach i zamiłowaniu do wskrzeszania martwych rzeczy do życia. Jest też masa innych rzeczy ale nie o tym ;)

To tak w dużym skrócie.