Składanie i naprawa PC

Odsłony: 3530

Kupno nowego komputera

Jako technik informatyk zajmuję się doborem spersonalizowanego komputera do wymagań użytkownika. Sprzęt składam ze starannie wyselekcjonowanych komponentów dobranych do indywidualnych potrzeb i preferencji. Niezależnie czy planujesz zakup małego komputera do celów biurowych, wydajnego media center, szukasz taniego szperacza do Internetu czy chcesz pograć na najwyższych detalach zawsze pomogę Ci wybrać najtrafniejszą dla Ciebie opcje.

 

Dzięki ścisłej współpracy z jednym z największych komputerowych graczy na polskim rynku mogę Ci zaoferować najlepszą konfigurację w najniższej cenie.

Możesz u mnie jednak nie tylko zakupić konkretną maszynę, ale także poradzić się co do wydajności a także możliwej optymalizacji posiadanej już specyfikacji.

Odmłodzenie starszego PC / Naprawa

Jeżeli Twój komputer coraz częściej łapie zadyszkę to również dobrze trafiłeś! Z dostępnych na rynku komponentów pomogę Ci odzyskać jego dawną sprawność, przymnożę sił witalnych i pozwolę Ci nadal korzystać z wszystkich dobrodziejstw informatyki.

Po prostu "format"?

Jeżeli Twój stary informatyk przyzwyczaił Cię że najlepszym rozwiązaniem na kłopoty z komputerem jest format, dam Ci dobrą radę. Pora zmienić informatyka! ;) 

Z przyjemnością pomogę Ci zrewitalizować Twój komputer aby z powrotem był tak szybki jak po wyjęciu z pudełka!