Portal pełen kolorów

Utworzono: 29 kwiecień 2018
Odsłony: 230

Najnowszą inicjatywą przy współpracy stale rozwijającej się firmy z Zamościa jest portal http://farbacolnord.pl. Strona - stworzona w oparciu o wymagania i materiały dostarczone przez klienta jest w pełni zgodna z urządzeniami mobilnymi, a także łączy w sobie kilka popularnych narzędzi i technologii jak html, php, css, js czy jqueryui.

 

Magisterka, konferencje, publikacje i doktorat

Utworzono: 29 kwiecień 2018
Odsłony: 171

Prawdą jest, że im dłużej człowiek czegoś nie robi regularnie, tym moc prokrastynacji staje się coraz większa. Stąd też i grupowy update.

1. Udało mi się - z bardzo dobrym wynikiem - obronić pracę magisterską zatytułowaną "Opracowanie i optymalizacja algorytmu lokalizującego obiekty z wykorzystaniem technologii UWB"

2. W związku z tym, że tematyka mojej pracy magisterskiej wydała się bardzo interesująca, postanowiłem zgłębić ją wraz z rozpoczęciem studiów doktoranckich na Politechnice Śląskiej.

3. Na podstawie mojej pracy powstała publikacja, którą miałem okazję wygłosić na konferencji TCSET 2018.

4. Dalsze badania nad wspomnianą technologią zaprowadziły mnie do zaakceptowania artykułu, który ma się ukazać w tegorocznym numerze czasopisma IJET.

 

Centrum elektronarzędzi

Utworzono: 29 kwiecień 2018
Odsłony: 207

Do mojego portfolio dołącza strona http://www.cetools.pl. Wykonana w technologii bootstrap strona-wizytówka Zamościańskiego sklepu z elektronarzędziami to prosty koncept na realizację szybkiej witryny firmowej, a proste kolory oraz delikatnie zmieniające się elementy dodają jej animuszu.

 

Dekorator Market

Utworzono: 29 kwiecień 2018
Odsłony: 214

Współpraca z firmą z Zamościa zaowocowała kolejną produkcją. Tym razem na warsztat wzięty został sklep http://dekoratormarket.pl który przeszedł wizualne odświeżenie zgodnie z wymaganiami złożonymi przez Klienta.

 

Projekt na dwadzieścia pięć lat?!

Utworzono: 21 luty 2017
Odsłony: 523

Dawno nic nie wrzucałem to trzeba się czymś nowym pochwalić :)

Projekt strony na dwudziestopięciolecie Ruchu Światło-Życie w diecezji bielsko-żywieckiej. Jednoplikowa strona pisana od zera, w pełni zgodna z RWD, w oparciu o Bootstrap. Płynne przejścia między panelami treści, customizowane menu, animowane zdarzenia niektórych elementów, administrowana księga gości z losowym pobieraniem wpisów, galeria w oparciu o zdjęcia Google, integracja z Google Maps oraz Google Analytics.

Ponadto, dopieszczonych zostało wiele detali takich jak multiplatformowy favicon (1), predefiniowany Open Graph protocol dla sieci społecznościowych (2) czy chociażby obsługa dedykowanych grafik dla ulubionych i szybkiego wybierania w przeglądarkach (3).

Bootstrap, HTML5, CSS3, JavaScript, PHP, OpenGraph, Font Awesome

 

Strona 1 z 4