Projekt na dwadzieścia pięć lat?!

Utworzono: 21 luty 2017
Odsłony: 292

Dawno nic nie wrzucałem to trzeba się czymś nowym pochwalić :)

Projekt strony na dwudziestopięciolecie Ruchu Światło-Życie w diecezji bielsko-żywieckiej. Jednoplikowa strona pisana od zera, w pełni zgodna z RWD, w oparciu o Bootstrap. Płynne przejścia między panelami treści, customizowane menu, animowane zdarzenia niektórych elementów, administrowana księga gości z losowym pobieraniem wpisów, galeria w oparciu o zdjęcia Google, integracja z Google Maps oraz Google Analytics.

Ponadto, dopieszczonych zostało wiele detali takich jak multiplatformowy favicon (1), predefiniowany Open Graph protocol dla sieci społecznościowych (2) czy chociażby obsługa dedykowanych grafik dla ulubionych i szybkiego wybierania w przeglądarkach (3).

Bootstrap, HTML5, CSS3, JavaScript, PHP, OpenGraph, Font Awesome

 

Podróż do Chin

Utworzono: 17 wrzesień 2016
Odsłony: 402

Dzięki zwycięstwu w międzynarodowym konkursie Seeds for the Future organizowanym przez firmę Huawei, dane mi było na trzy tygodnie przenieść się do Chin. Firma zapewniła nam tydzień szkolenia językowego w szkole językowo - kulturalnej na Uniwersytecie Pekińskim, a następnie tydzień w Shanzhen gdzie poznawaliśmy tajniki wdrażania przez Huawei najnowszych rozwiązań w dziedzinie telekomunikacji. Końcówkę mojego pobytu spędziłem w Hong Kongu, gdzie miałem okazję zetknąć się z zeuropeizowaną wersją chińskiej kultury, sztuki i podejścia do życia.

 

Praca Inżynierska

Utworzono: 05 styczeń 2016
Odsłony: 562

Nowy rok związany był z położeniem dużego nacisku na powstanie oprogramowania i stosownej pracy umożliwiającej mi zdobycie tytułu inżyniera informatyka.

Moja praca zatytułowana: "System do bezprzewodowego, zdalnego wyświetlania tekstów oraz treści multimedialnych, wraz z harmonogramem i bazą tekstów" absorbuje mnie obecnie w pełni, dlatego też, pozwalam sobie odłożyć obecnie wszystkie pomniejsze projekty realizowane dorywczo i skupić się na wdrożeniu sprzętowym, oraz doskonaleniu warstwy aplikacji.

 

Poprawki i modyfikacje sklepu

Utworzono: 20 kwiecień 2016
Odsłony: 533

W istniejącym sklepie moim zadaniem było zrealizowanie odrzucanych przez poprzedników modyfikacji. Wprowadziłem dodatkowe możliwości dostawy (paczkomaty), dodałem progi kwotowe dla darmowych wysyłek, interaktywne komunikaty na stronie, zrealizowałem poprawki wizualne. Zapraszam do obejrzenia strony pod zdrowarodzina.eu

 

Portal dla Ruchu Światło - Życie diecezji Bielsko-Żywieckiej

Utworzono: 15 grudzień 2015
Odsłony: 518

Wykonałem portal dla Ruchu Światło-Życie diecezji Bielsko-Żywieckiej. Trudności w jego powstawaniu związane były z potrzebą optymalizacji pod wzmożony ruch, oraz konieczności współpracy z kilkunastoosobowym zespołem redaktorów, edytorów i grafików. Zapraszam na bz.oaza.pl

 

Strona 1 z 3